Nečekaně krásný rok!

Přesně před rokem jsem byla u svého vysněného moře. Byla jsem na sebe fakt pyšná! Na to, že mi vlastně doktoři zakázali moře kvůli jodu jsem protrpěla jeden rok bez moře a hlavně   léto bez milovaného potápění, ale loni jsem se už nedala! Prostě jsem to tak cítila odmítnout léčbu a odjet tam kde mi je nejlépe! A v ten stejný čas asi měsíc u moře jsem rolovala fb, nebo instagram a našla jsem něco o Bali a šťávách. No přišlo mi to docela fajn.  Jen v duchu jsem si říkala “ Kéž bych se tam někdy podívala a třeba i vyléčila” A pak už jsem jen sledovala na fb jak projekt funguje a co mají nového a co se vlastně pije. Nikomu jsem o tom nic neřekla, protože mi to přišlo dost na hlavu, že bych se tam nějak vůbec dostala. Ale jedno je pravda! V hlavě  jsem to měla pořád a někde mi to dokola kolovalo a já věřila, že se tam někdy za svůj život i podívám. A dál jsem si užívala, že můžu být u moře a potápět se 🙂

Léto uteklo zase rychle, já se vrátila zpátky do Česka. Šla jsem na kontrolu do Prahy, tam jsem vlastně přešla, protože u nás na oddělení neměli vůbec žádné mladé pacienty. A byla jsem opravdu ráda, že  se na mě může kouknout někdo jiný z odborné stránky, jak na tom vlastně jsem. A víte co? Nic se mi nezhoršilo a nevyrostlo jak mě strašili, když jsem tu léčbu odmítla. Tak to mě utvrdilo v tom, že když to člověk prostě  tak cítí, věří, že vše bude dobrý něco proto i dělá, tak to tak prostě bude a hotovo!

A to bylo září pryč, sice jsem se necítila moc fajn jako u moře, ale i tak jsem se snažila dělat všechno. A to začali spamovat instagram  a fb 

mojí milovaní z léta, kteří mi pořád leželi v hlavě. Ano, BRAWOLIFE! První lidé, kteří odjeli se svým zdravím něco dělat úplně jinou cestou, než jsme zvyklí u nás v Čr. Už jsem se tam úplně viděla, teplo, moře, zdravé šťávy, džungle kolem, to se musí člověk uzdravit hned! Ale pořád jsem jen tiše ve své hlavě nějak jen snila, že jednou se tam taky kouknu, nebo se projektu zůčastním.

Uběhly tři měsíce a najednou Julka s Michalem měli přednášku o Bali v Brně. To už pomalinku končil rok 2017.  Tak jsem se chtěla zůčastnit a slyšet o tom víc, protože ty nudný stavy pořád dokola mě nebavily a jako zdravá jsem se pořád fakt necítila. I když to nebylo horší. Řekla jsem doma něco málo o tom co to vlastně je a v neděli tuším jsem na přednášku dorazila. 

Joooo, to že jsem to málem nestihla, kvůli rozkopanému Brnu to bylo taky hrozný, ale o to víc jsem přidala a valila pěšky na místo. Jsem tu! Mini film o tom, jak se holky měli na pobytu v září jsme všichni hltali! A tím víc jsem tam chtěla být! Na konci jsem  s Michalm prohodili pár vět o tom co mi je, ale, že je sleduji od začátku a prostě se tam nějak dostanu to jsem taky musela na něho všechno vyhrknout 😀 sorry Michale!

Pár dní před Vánoci jsem natočila video, protože síla internetu je veliká tak jsem věřila, že by to nemuselo být úplně nereálný se tam dostat s pomocí lidí, kterým to není lhostejné a díky tomu by mi konečně mohlo být i fajn a byla bych zase zdravá.

Za pár dní co jsem pár lidí s prosbou oslovila jestli by mě nemohli sdílet se najednou na můj transparentní účet dostalo prvních pár tisíc. A já seděla u noťasu doma a nevěřila jsem kolik tak úžasných lidí kolem je!  DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI !!!!!! A ten sen, který mi pořád koloval hlavou od léta se mi začal pomalinku plnit.

JO HEJTY? TAKY BYLY! 😀

Už jen to, že  se chci někam dostat  na druhou stranu světa  a letět jako nemocná, to možná pár lidí nepochopí, ale co, moje věc. Ale, že lidi začnout psát pod video tak škaredé věci a mají čas to řešit kdo stojí za tím celým projektem a co je prý TEN člověk zač ….. Ha lidi jsou blázni.  Ale měla jsem klidnou hlavu, na nic jsem absolutně nereagovala a nenechala se zničit! Věřila jsem, že jsou to slušní lidé, kteří chtějí pomoct i nemocným. A čas letěl dál a byl Nový rok.

Nový rok plný změn!

Oslavila jsem 18. narozeniny, ale pořád mě děsilo to, že už to budou dva roky co jsem nemocná. Ale co bylo boží, bylo to, že moje vysněné Bali se blížilo víc a víc k realitě, i když jsem stále nechápala, že lidi mi opravdu pomáhají a posílají peníze, abych se mohla projektu zůčastnit

Koncem února jsem zase byla v nemocnici na kontrole. Ano, zase mě trošku vystrašili, že jak přijdu tak to bude horší a budu muset jít na další operaci, aby mi vyoperovali něco čemu jsem věřila, že tam není. Rodiče měli strach, chápu, ale doktoři se zbláznili ne? Proč bych tam zase měla něco mít a proč bych měla jít na operaci? Auuu, ještě teď si vzpomenu na tu hnusnou bolest. Ne! Mamku jsem uklidňovala tím, že jsem v pohodě, nic tam není a prostě na operaci nejdu a  balím kufr na Bali!

Promiňte, že jsem Vám nedala vědět dopředu, že tam poletím, když víte co, taky jsem měla strach co mi řeknou. Ale stejně moje myšlenky byly silnější, že tam nic nebude a bude to lepší! A žádná operace!

Za 5 dní jsem měla letět na Bali, letenky koupené, kufr nachystanej, a já úplně šťastná, že se vše povede jak chci a budu zdravá! Ale pozor. Čekala mě ta kontrola, vlastně operace a kdo ví co ještě. Pan doktor je moc milej, ale to, že bude operace si neodpustil říct. Ale předtím to ještě zkontroloval ultrazvukem, co teda tam “ nového” je. HAAAAA!

Byl ticho, divil se a já jsem po oku koukala na tu telku, na které ničemu nerozumím, jen jsem viděla jak něco měří. A v duchu doufala, že to bude jen nějakej zbytek, kterej nic nedělá a nevyrostl. A co se stalo ? Pan doktor říká: “ TAK OPERACI ODKLÁDÁME” A to bylo pro mě opravdu vítězství a úleva na cestu na Bali. Divil se, že ze 6 měsíců se to nehlo a nic nevyrostlo, ale to jak jsme to udělala se ani neptal. Každopádně jsem z Prahy  jela domů šťastná domů!!!!!

Juchuuu! vše v Motole dopadlo super!
Hurá na letadlo!

Teď už jen sbalit kufr a hurá poslední detaily zařídit a odlet na Bali čekááááááááá! 

Jsem tu! Sny se opravdu plní!
Od příletu z Bali se cítím prostě jako zdravá, věřím, že jsem zdravá, jím ještě víc zdravou stravu a to jsem ani nevěděla co budu dělat až přiletím.

Možná jste zaznamenali, že nukleárního dítěte je HAPPY STELA!

To, že jsem ještě od Bali nevybalila kufr je pravda. Ale za to jsem hrozně ráda. Že mě nový projekt TVOJE ŠANCE SAMSUNG oslovil  v průběhu Bali a já toho můžu být součástí moc děkuji.

A Vy se během roku můžete těšit na moje progresy a vše co Vám budu moci  předat !

Jěšte jednou veliké DÍKY všem, kteří mi pomohli, si vysněného Bali zůčastnit a hodně zdravíčka přeji Vám všem, s láskou Vaše Happy Stela ! 🙂

Pokud se ti můj článek líbil, nezapomeň mi napsat komentář, nebo klidně napsat na email, co tě zajímá, budu moc ráda, pokud Vás to bavilo a  těším se u dalšího článku.

 

Něčekaně krásný rok!